Społeczność | ErgoTest: Ergonomia pracy siedzącej, rozwiązania ergonomiczne

Społeczność

Czym jest Ergotest?

Ergotest to znana od ponad 10 lat, prozdrowotna platforma internetowa audytu i oceny stanowiska pracy. Wkrótce uruchamiamy jej 4 edycję, która zadebiutuje w innej, znacznie rozbudowanej formie - ze szkoleniami w formie e-learningu i webinarów oraz z możliwością zakupu usług prozdrowotnych i produktów ergonomicznych.

Platforma łączy audytorów z klientami, a dodatkowo zapewnia edukację, skuteczne e-narzędzia oraz dostęp do wyselekcjonowanych produktów. Zapisz się i zacznij korzystać na tej współpracy już dziś.

Zostań audytorem Ergotest i miej wpływ na warunki, jakie panują w polskich firmach

Dołącz do naszej społeczności, poszerzaj swoje kompetencje i kwalifikacje, zdobywaj nowych klientów i zapewnij sobie stabilne źródło wysokich zarobków.

Dlaczego warto?

Wiedza – damy Ci dostęp do profesjonalnych szkoleń oraz mnóstwa wartościowych materiałów, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności.

Przewaga konkurencyjna – zyskasz kompetencje, dzięki którym poszerzysz swoją ofertę i zdobędziesz nowych klientów.

Zysk – uczestnictwo w programie zapewni Ci również stały dopływ gotówki w postaci wynagrodzenia za każdy przeprowadzony audyt oraz prowizji z tytułu rekomendacji naszych produktów.

Jak to działa?

Nie przejmujesz się formalnościami

Odciążamy Cię ze zbędnych obowiązków tak, abyś w pełni mógł skoncentrować się na przeprowadzaniu audytów i przygotowywaniu rekomendacji.

Otrzymujesz regularne,
wysokie wynagrodzenie

Raz w miesiącu przekazujemy Ci zapłatę ryczałtową, która jest naliczana za każdy wykonany przez Ciebie audyt.

Odbierasz atrakcyjne prowizje

Rekomendujesz nasze produkty, a w momencie, gdy klient je kupi - otrzymujesz satysfakcjonująca prowizję.

Prowizja będzie Ci wypłacana w okresie do 12 miesięcy od zakończenia ostatniego zlecenia (lub do momentu nie przyjęcia kolejnego zlecenia – odrzucenia Klienta).

Poznaj szczegóły

Audytorem Ergotest może zostać fizjoterapeuta, osteopata, pracownik BHP lub ergonomista po uzyskaniu Certyfikatu Audytora Ergotest.

Certyfikat jest wydawany po pozytywnym zdaniu egzaminu kończącego nasze autorskie szkolenie lub po szkoleniu i egzaminie uzupełniającym (przez Komisję Egzaminacyjną Ergotest - Fellowes Polska lub inne akredytowane jednostki). Certyfikat należy odnowić po pierwszym roku, a następnie dokonywać tego co 2 lata. Szkolenie i certyfikacja Audytorów w 2021 r. jest bezpłatna pod warunkiem wykonania co najmniej 2 zleceń w okresie pierwszych 12 miesięcy.

Pamiętaj!
Jeżeli firma, w której pracujesz już świadczy usługi prozdrowotne w zakładach pracy – przekaż jej informację, że może zostać dealerem Ergotest. Twoje przedsiębiorstwo zyska sposób na zwiększenie swojej konkurencyjności oraz zysków, a Ty otrzymasz wysoką prowizję za polecenie naszej platformy.