Blog | ErgoTest

Audyt stanowiska pracy. Jak go przeprowadzić i dlaczego warto?

2021-07-22 | Zespół Ergotest

Sprawdź informacje na temat tego, czym jest audyt, komu i jakie korzyści zapewnia, a także w jaki sposób wygląda jego przebieg. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Dlaczego ergonomia stanowiska pracy jest aż tak ważna?

2021-07-15 | Zespół Ergotest

Dowiedz się, czym tak naprawdę jest wspomniana ergonomia, a przede wszystkim znajdź odpowiedź na pytanie: co sprawia, że jest tak istotna?

Czytaj dalej

Pokolenie Z wchodzi na rynek pracy

2018-10-30 | Zespół Ergotest

Po millenialsach na rynek wchodzi nowe pokolenie pracowników, którzy mają wyższe oczekiwania niż kiedykolwiek - generacja Z. Do 2025 roku członkowie generacji Z  będą stanowić 30% ludności Wielkiej Brytanii. w wieku produkcyjnym. Kim są, czego oczekują, jak z nimi współdziałać, tak, aby współpraca była opłacalna i efektywna?

Czytaj dalej

Jak ograniczyć ból i schorzenia wynikające z długotrwałego siedzenia? Siedzący tryb życia – jak ograniczyć schorzenia i poprawić codzienny komfort?

2018-07-10 | Zespół Ergotest

W popularnym podkaście Food Medic prowadzonym przez lekarkę, pisarkę, autorkę bestsellerów i blogerkę fitness dr Hazel Wallace, poruszono ostatnio zagadnienie długotrwałego siedzenia: co w tym złego, i co możemy zrobić, aby zapobiec ryzyku wystąpienia związanych z nim schorzeń?

Czytaj dalej