Blog | ErgoTest: Ergonomia pracy siedzącej, rozwiązania ergonomiczne

Jak zwalczyć ból głowy od komputera? Kilka przydatnych trików!

2021-11-16 | Zespół Ergotest

Dużo pracujesz przy monitorze i często cierpisz na ból głowy. Z naszego artykułu dowiesz się jak zwalczyć ból głowy od komputera. Przeczytaj!

Czytaj dalej

Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora?

2021-11-16 | Zespół Ergotest

Ile powinna wynosić odległość oczu pracownika od monitora? Jaka odległość jest najwłaściwsza? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

Czytaj dalej

Jak prawidłowo siedzieć przy biurku? 5 rad

2021-11-15 | Zespół Ergotest

Dowiedz się, na czym i jak siedzieć przy biurku, aby zadbać o swoje zdrowie i wydajność - zarówno w pracy, jak i poza nią. Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej

Jak urządzić biuro w domu? Wyposażenie do gabinetu domowego

2021-11-10 | Zespół Ergotest

Zastanawiasz się, w jak urządzić biuro w domu? Co zrobić by praca na home office była wydajna i wygodna. Sprawdź jak zaaranżować domowy gabinet!

Czytaj dalej

Rozwiązania ergonomiczne: co zrobić, aby praca z komputerem była zdrowa, przyjemna i wydajna?

2021-09-23 | Zespół Ergotest

Podpórka pod plecy, podnóżek do komputera, mobilne stanowisko komputerowe - nie brak produktów i rozwiązań, które poprawią ergonomię i komfort pracy. Sprawdź!

Czytaj dalej

Biurko sit stand – czym jest, jak działa i dlaczego warto wprowadzić je do biura?

2021-09-22 | Zespół Ergotest

Chcesz wiedzieć, czy regulowane biurko typ sit-stand to rozwiązanie, które powinno wzbogacić Twoje środowisko pracy? Sprawdź!

Czytaj dalej

Audyt stanowiska pracy. Jak go przeprowadzić i dlaczego warto?

2021-07-22 | Zespół Ergotest

Czym jest audyt stanowiska pracy? Jak korzyści zapewnia? W jaki sposób przebiega? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym artykule!

Czytaj dalej

Dlaczego ergonomia stanowiska pracy jest aż tak ważna?

2021-07-15 | Zespół Ergotest

Co to jest ergonomia pracy? Dlaczego jest tak ważna? W naszego artykułu dowiesz się dlaczego warto zadbać o ergonomię. Zapraszamy!

Czytaj dalej

Pokolenie Z wchodzi na rynek pracy

2018-10-30 | Zespół Ergotest

Pracownicy urodzeni w połowie lat dziewięćdzisiątych to tzw. pokolenie Z. Funkcjonują w zupełnie nowy sposób na rynku pracy. Na co zwrócić uwagę, jeżeli chcemy ich zatrudnić?

Czytaj dalej

Jak ograniczyć ból i schorzenia wynikające z długotrwałego siedzenia? Siedzący tryb życia – jak ograniczyć schorzenia i poprawić codzienny komfort?

2018-07-10 | Zespół Ergotest

W popularnym podkaście Food Medic prowadzonym przez lekarkę, pisarkę, autorkę bestsellerów i blogerkę fitness dr Hazel Wallace, poruszono ostatnio zagadnienie długotrwałego siedzenia: co w tym złego, i co możemy zrobić, aby zapobiec ryzyku wystąpienia związanych z nim schorzeń?

Czytaj dalej