Audyt stanowiska pracy- darmowa konsultacja z fizjoterapeutą online | ErgoTest: Ergonomia pracy siedzącej, rozwiązania ergonomiczne

Audyt stanowiska pracy- darmowa konsultacja z fizjoterapeutą online

Niedopasowane stanowisko pracy, w tym: nieodpowiednie biurko, fotel, a do tego brak urządzeń poprawiających ergonomię (ramiona do ekranów, krzesła, biurka, podkładki pod klawiaturę czy myszkę). Mogłoby się wydawać, że decydują one wyłącznie o poziomie komfortu, na jaki mogą liczyć osoby zatrudnione w Twojej firmie. Ale czy tak jest w rzeczywistości?

Musisz wiedzieć, że właściwie zorganizowana i wyposażona przestrzeń pracy ma wpływ nie tylko na samopoczucie Twoich pracowników, ale w ogromnej mierze wpływa na kondycję całej Twojej firmy. Dotyczy to zarówno sfery operacyjnej, jak i czysto finansowej.

Właściwie wyposażone stanowisko pracy sprawia, że konkretne obowiązki są wykonywane zdecydowanie szybciej, płynniej i dokładniej. A co za tym idzie – realnie podnoszą wydajność całych zespołów.
 

Zapisz się na darmową konsultację z naszym fizjoterapeutą i dowiedz się czy powinieneś przeprowadzić audyt stanowisk pracy lub warsztat z zakresu ergonomii.

Napisz do nas

Audytor Ergotestu Audytor Ergotestu

Prowadzący

Audytor Ergotestu