Webinary | ErgoTest: Ergonomia pracy siedzącej, rozwiązania ergonomiczne

Webinary

Jak działamy?

Czasy, w których żyjemy zmusiły nas do przeniesienia szkoleń, które odbywały się u Pracodawców w biurach do formy online. Przenieśliśmy cała tematykę na nagrania, webinary lub spotkania na żywo.

Dlaczego warto inwestować w wellness?

Programy poprawiające samopoczucie zwiększają produktywność

Niską produktywność pracowników można zdefiniować jako fizyczne przebywanie w pracy, ale bez pracy. Ten rodzaj niskiej produktywności nazywany jest prezentyzmem. Szacuje się, że koszt związany z prezentyzmem z powodu złego stanu zdrowia pracowników jest co najmniej 2 do 3 razy większy niż bezpośrednie wydatki na opiekę zdrowotną.

Chociaż szacunkowy koszt prezentyzmu przewyższa koszt opieki zdrowotnej, nie podlega on jednakowej ocenie wśród pracodawców zajmujących się kontrolowaniem bezpośrednich kosztów złego stanu zdrowia pracowników.

1. Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza kontakt i poznaj nasze propozycje oraz wycenę.

2. Odpowiadamy na Państwa potrzeby

Przedstaw nam swoje pomysły i oczekiwania a my pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejszą ofertę skrojoną do twoich potrzeb.

3. Umowa

Podpisz z nami umowę. Wiemy, że formalności nie są najciekawszą rzeczą ale niestety konieczną.

4. Usługi

Otrzymasz od nas cały plan prowadzenia zakupionej usługi. Możesz skorzystać z próbngo webinaru oraz zobaczyć jaką usługę kupujesz.

5. Organizacja

Zorganizujemy wszystko za Ciebie - komunikacja, program do zapisów, czat z pracownikami, organizacja webinaru lub usługi online na żywo.

6. Analiza działań

Podsumowanie przeprowadzonych działań, ankiety, zdjęcia, konkursy. Nagranie webinaru. Jeżeli wyrazisz zgodę otrzymasz też przypomnienie o naszych działaniach, ciekawe rzeczy dla firm i pracowników .

Jeżeli interesują Cię inne tematy niż zamieszczone u nas na stronie, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci dobrać rozwiązanie dopasowane do twoich oczekiwań.